1 2 3 4 5

 

דנה ואני נשואים כבר 3 שנים, ומכירים בסך הכול 7 שנים.

אני מכיר אותה כמו את כף ידי. אני יודע לזהות כל התנהגות שלה, כל מבט בעיניים- אני יודע מה המשמעות של כל דבר.

בחודשיים האחרונים דנה מתנהגת מוזר. היא יוצאת כל יום עם חברות (למרות שאין לה הרבה חברות), לא עונה לטלפונים, חוזרת הביתה בשעות מוזרות. היא אפילו קנתה הרבה בגדים חדשים ואפילו הלבשה תחתונה. ודנה לא אחת שמבזבזת הרבה כסף על בגדים.

התחלתי לחשוד שדנה פשוט בוגדת בי מאחורי הגב. אז כדי לברר שאני לא סתם פרנואיד וחושד בלי סיבה, עשיתי בדיקת פייסבוק. ראיתי שבכל הפעמים שאמרה לי שיוצאת עם חברות, היא לא עשתה צ'ק אין חוץ מפעמיים, ובקושי העלתה תמונות. מה עם כל שאר הפעמים?

אני לא בקשר עם החברות שלה אז לא יכולתי להתקשר לשיחת חולין ולברר מידע. אז נותרתי עם אופציה אחת: חוקר פרטי.

אנחנו גרים בחדרה, לכן יכול להיות שבאמת הכירה מישהו מהאזור. אז התקשרתי לחוקר פרטי בצפון. הוא בירר במשך שבוע, עשה תחקירים ובירר על מקומות שונים, אבל לא מצא כלום. בגלל שאנחנו לא רחוקים מתל אביב בכלל, יכול להיות שהכירה מישהו משם. אז הזמנתי חוקר פרטי במרכז. להפתעתי, אותו חוקר מהצפון גם מטפל במרכז. הדבר נראה לי קצת מוזר, אבל הוא הסביר שבהרבה מקרים של בגידות בן או בת הזוג הכירו מישהו מעיר רחוקה מעיר המגורים, כדי להימנע ממצב מביך. אז חשבתי שעדיף להזמין גם חוקר פרטי בדרום, כדי ללכת על בטוח. להפתעתי היה מדובר שוב באותו חוקר.

במשך שבועיים וחצי רפי החוקר בדק ובירר וגבה ממני כסף רב וזמן יקר. אבל לא מצא שום דבר. בזמן הזה, דנה המשיכה לצאת ולבלות, ואולי אפילו לבגוד בי. ובחקירה שום דבר לא התקדם.

באחד מהימים, הייתה לי פגישת עבודה בתל אביב. יום לפני, דנה יצאה בלילה עם "חברות" ולא חזרה בבוקר. הפגישה הייתה בקניון עזריאלי. נפגשתי עם לקוח בבית קפה. מולי, ראיתי את דנה יושבת עם החוקר שהזמנתי. הם התנשקו.

הבנתי שדנה בוגדת בי, ועשתה את זה חכם: עם החוקר שהזמנתי. באותו יום כבר שלחתי בקשה לגט.